media-content

Potansiyel Müşterileriniz Sizi Bekliyor

Her ay hedefleri tutturmak için siz müşteri, müşteriler de kendilerine yakın, birebir görüşebilecekleri sigortacı arayışında oluyor. Gelin bu paranoyayı beraber çözelim.

Şimdi Kayıt Ol
BiSigortacı Nedir?
hero-wave
 • Yeni Poliçe Satışları

  Sosyal medya ve internet reklamcılığı ile satışlarınızı arttırmanıza destek olup, yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı oluyoruz. .

 • Aramıza Katıl! Geliriniz Arttırın.

  Sigortacı ve sigorta acenteleri için pazarlama ve reklam aracıdır. Kayıt olun, çevrenizde sigorta arayışında olan kişilerle tanışın ve gelirinizi arttırın.

 • İnternetteki Profiliniz

  Sadece şehrinizdeki kişilere değil, tüm Türkiye'deki potansiyel müşterilere firmanızı tanıtmayı sağlarız.

Sigorta Acenteni Hemen Dijitale Sigortacılığa Taşı

Her gün büyüyen dijital sigorta pazarında hemen yerinizi alın ve sigorta teklifi bekleyen binlerce müşteriyle buluşun. .

Müşterilere Hızlı Cevap Verin, Daha Çok Müşteriye Ulaşın.

Bisigortaci.com'dan gelen tekliflere ne kadar hızlı cevap verirseniz, sistem sigorta acentesine daha çok müşteri göndermektedir. Telefon ve e-mailinize gelen bildirimleri takip edebilirsiniz.

Yönetim panelinizden tüm müşteri taleplerini inceleyin.

Size gelen müşteri taleplerinin detaylarını önce inceleyin, kendinize uygun müşteri taleplerine cevap verin.

Onaylı Sigorta Acentesi Profilleri İle Daha Çok Görünür Olun.

Bi'Sigortacı ekibi olarak tasarladığımız onaylı sigorta acente profilleri ile hem bisigortaci.com üzerinde hemde Google gibi arama motorlarında daha fazla görünür olun. Ayrıca size size vereceğimiz bir telefon numarası ile müşteriler anlık olarak size ulaşabilecekler

Sigorta acentenize özel telefon numarası tahsis ediyoruz.

Onaylanmış sigorta acentesi profilleri için, sigorta acentelerimize özel numara tahsis ediyoruz, herhangi bir telefon numarası ücreti ödemiyorsunuz. Yasal olarak ileride poliçe satışlarınızdan dolayı bir problem yaşamanız için artık müşteriler ile görüşmeleriniz kalite standartları için kayıt altında.

Üyelik Ücretleri

Bisigortaci.com üyelik ücretlerini inceleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Acente Profili

Ücretsiz

 • Acenteniz için profil oluşturabilirsiniz.
 • Hakkımızda Bölümü
 • Panel Deneyimi
 • Profil Sayfası
Kayıt Ol
Onaylı Acente Profili

50

 • Özel Profil Tasarımı
 • Kampanyalar Bölümü
 • Beni Hemen Ara Modülü
 • Profil İstatistikleri
 • Sıralama Önceliği
 • Özel Telefon Numarası
Kayıt Ol
Jeton Ücretleri

300

 • Gelen müşteri taleplerini görebilirsiniz.
 • Tüm Türkiye'den müşteri talebi gelir.
 • 3 aylık süresi vardır.( 1 ay içinde de bitirebilirsiniz )
Kayıt Ol

Acente Yorumları

Bisigortaci.com'u kullanan acentelerin yorumları

10 yıldır sigorta acenteliği yapıyorum, ancak dijital anlamdaki eskikliğimiz son günlerde kapatmak arayış içindeydik. Bi'sigortacı ekibi sayesinde artık sigorta müşterileri bize ulaşır oldu.
İsmet Küçüksarı
Kavacık Sigorta
Bi'sigortacı ekibini 1 yıl önce tanışmıştım, ancak 2 ay önce bölgesel acente üyeliği aldım, bu zamana kadar tamamlayıcı sağlık sigortası ve özel sağlık sigortası portföylerimizde artış sağladık. Tüm ekibe teşekkürler
Bahadır Aynur
Sigorta Makinesi
10 yıldır sigorta acenteliği yapıyorum, ancak dijital anlamdaki eskikliğimiz son günlerde kapatmak arayış içindeydik. Bi'sigortacı ekibi sayesinde artık sigorta müşterileri bize ulaşır oldu.
İsmet Küçüksarı
Kavacık Sigorta
Bi'sigortacı ekibini 1 yıl önce tanışmıştım, ancak 2 ay önce bölgesel acente üyeliği aldım, bu zamana kadar tamamlayıcı sağlık sigortası ve özel sağlık sigortası portföylerimizde artış sağladık. Tüm ekibe teşekkürler
Bahadır Aynur
Sigorta Makinesi

Sıkça Sorulan Sorular

Bisigortaci.com ile alakalı aklınıza takılan tüm soruları [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bisigortaci.com'a ücretsiz üye olabilir, ücretsiz sigorta acentesi profilinizi oluşturabilirsiniz, ancak gelen müşteri taleplerine cevap vermek için hesabınıza jeton yüklemeniz gerekmektedir. Ayrıca onaylanmış sigorta acentesi profilleri ücretlidir.

Bisigortaci.com'da size gelen müşteri taleplerinin karşısında bir jeton ücreti yazmaktadır. Eğer o müşteriye cevap vermek istiyorsanız hesabınızda jeton var ise o jetonlardan bir kısım düşer ve müşteri bilgilerine ulaşırsınız.

Bisigortaci.com'da her branşın kendine özel jeton ücretleri bulunmaktadır. Hesabınıza minimum 300 tl yükleyerek 150 jeton ile gelen tekliflere cevap verebilirsiiz.

Onaylı sigorta acentesi profilleri aylık abonelik usülü çalışmaktadır, aylık 49 tl ödeyerek onaylı profillere sahil olabilirsiniz.

Onaylı sigorta acentesi profillerinde, acentelere özel verdiğimiz telefon numaraları,kampanya alanları,müşteri puanlama kısımları,beni hemen ara gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca onaylı hesaplar ile google da daha fazla görünür olursunuz

Bisigortaci.com'dan teklif alan bütün müşteriler telefonlarına gelen sms onaylarına cevap vermeleri gerekiyor, böylelikle teklif alan müşterilerin doğruluk oranı %100 olmaktadır.

Diğer sorularınız için lütfen bize mail atmaktan çekinmeyi [email protected]